sobota, 4 maja 2013

Karol rzecze


Karlos rośnie jak na drożdżach, dopiero co roczek skończył, a ma już prawie 16 miesięcy! No już za tydzień będzie miał! Jak przystało na dziecię w tym wieku Karol rozrabia jak może. Ulubiona zabawa to kradzież telefonu, tudzież pilota i myszki do lapka i próba użycia ich zgodnie z przeznaczeniem lub nie:) zawsze można też nimi kogoś walnąć:D Ale za to Karolek ostatnio mówi coraz więcej:) Dziś po raz pierwszy powiedział "Alo", czyli halo:) a także dziś mówił "niam" dawno już niesłyszane, bo kiedyś mówił bardzo często. Parę dni temu na placu zabaw powiedział "lala".
Generalnie mówi już "gege" (jak gąska), "kaka" (kaczka), mama, tata, baba, am i trochę po swojemu:D
Biega już pięknie, choć oczywiście czasem zaliczy upadek:D Uwielbia włazić na schody, włazi już całym stopami, jednak prawą nogą chętniej, ku utrapieniu matki, która łazi za nim i pilnuje, by łaził naprzemiennie... i jak ja mam wrócić do pracy? Kto mi w żłobku będzie tego pilnował?!?! heheh no nic, spokojnie, na razie siedzę w domu:)

Karlos ma już 4 (słownie: cztery) zabójcze zęby - 3 jedyneczki i jedną dwójkę. Ale spoko Karol zje wszystko:D Kabanosa i kiełbasę też przemieli dziąsełkami:) Mimo wszystko idą kolejne zębolki:)

Jak zawsze wesoły Dyzio z niego, tylko znowu go coś łapie:/ Miesiąc był zdrowy... Miałam nadzieję, że już będzie lepiej:/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz