wtorek, 11 grudnia 2012

11 miesięcy skończone


No i stało się:) Przyszła zima! Zasypało całą okolicę, Paweł zachwycony, codziennie tarzanie się w śniegu to już rytuał. Ale Karola to wcale nie wzrusza. Biało? Ok. I tak siedzę w wózku pod śpiworkiem:)
Bo Karol, proszę państwa, ma teraz inne sprawy na głowie!
Po pierwsze hoduje zęby!
Pierwszy objawił się dokładnie następnego dnia po skończeniu 10 miesięcy. Drugi (także dolna jedyneczka) przebił się wczoraj, ale z lupą go na razie trzeba szukać... 
Po drugie, stanie, wstawanie, tańczenie na stojąco i sięganie wszędzie tam, gdzie nie wolno, to obecnie ulubione zajęcie Karola. I jeszcze patrzy bezczelnie na matkę "Mamo, mogę". Matka mówi "nie, nie wolno", a Karolek się śmieje i dalej robi swoje! Taki z niego mały drań. 
Mały, bo mały, 11 kg żywej wagi (w pampersie co prawda) i 78 cm wzwyż. Rośnie, a co! Przecież kurczyć się nie będzie... 
Po trzecie Karolek polubił picie syropków... najbardziej lubi nurofen:D I perfidnie złapał po raz kolejny wirusa zapalenia krtani! Noż Dyzio jeden! Wziąć takiego do ludzi i od razu bierze, co nie jego! Nie tak mamusia swoje synki chowa, nie tak!
Z umiejętności, to jest osiągnięć wieku niemowlęcego, mamy już do perfekcji nawet przy obcych opanowane robienie "papa" (czynność tę umie Karol już od dawna, teraz zaś to robi to zawsze kiedy trzeba), bicie sobie brawo jest na porządku dziennym, jak jeździ autkiem robi "brum, brum", woła "niam" jak chce jeść, mama, tata też zawoła. Wymawia jeszcze tonę innych sylab, jak je rozszyfrujemy, to zapiszemy w kajeciku, tutaj może też!
Pan Dyzio chodzi także przy meblach, co jest tak słodkim widokiem, że się serce rozkleja:D Matka nagra film, matka opublikuje, bo jak do tej pory, gdy matka włączy aparat, to pan Dyzio siup na dupsko wraca. Krnąbrne i złośliwe wszak z niego dziecko:)
Ale 11 miesięcy ma! Samo jakoś przyszło!
Za miesiąc prezenty przyjmujemy! 
Inaczej tortu nie będzie!


1 komentarz:

  1. My się już szykujemy na wielką imprezę podwójnie urodzinową :D Ciekawe co nam Karol zaprezentuje w ramach rozrywki? hehe

    OdpowiedzUsuń